Kurumsal Kimlik Danışmanlığı

Markanızın Bir Kişiliği Olsun

Kurumsal kimlik bir kuruluşun kendini ifade etme şekli ve görünen yüzüdür. Bugünün rekabet şartlarında kuruluşunuzun ve sahip olduğunuz markanızın fark edilebilmesi yani diğerlerinden (rakiplerinizden) ayırt edilebilmesi için marka ve kurumsal kimliğe sahip olmanız gerekmektedir.

       Kurumsal kimliğiniz, markanızın fiziksel görünümünü oluşturan her şeydir. Genellikle logonuz, web siteniz, antetli kağıt ve kartvizit tasarımlarınız kurumsal kimliğinizi yansıtırlar. Kurumsal kimliğinizde tutarlılığın sağlanması çok önemlidir. Çünkü müşterilerinizin sizi gördüğü her noktada profesyonelliğinizi sunmak, marka kimliğini güçlendirmek, benzersizliğinizi ortaya koymak rekabet avantajınızı artıracaktır. Dolayısıyla, sosyal paylaşım platformları, bültenler ve e-posta pazarlaması, satış broşürleri ve benzerleri gibi tüm müşteri ile temas noktalarınızı göz önünde bulundurmak önemlidir.

     Kurumsal kimliğiniz, her bir bileşeninin belirli olduğu ve genellikle değişmez unsurlardır. Kuruluşunuzu anımsatacak olan bileşenlerin akıllıca hazırlanmalı ve kuruluşunuzun varoluş amacına hizmet etmelidir. Kurumsal kimlikte renk tasarımından logoya, matbu evraklardan web sitesine kadar her şeyin özenle ve bir kültür çerçevesinde oluşturulması gerekir. Özetle; bütün bunlar kuruluşu yansıtacak bir biçimde olmalıdır.

SİZİNLE TANIŞMAK İSTERİZ

Marka ve Kurumsal Kimlik Danışmanlığı Hizmetimiz ile İlgili Daha Detaylı Bilgi Almak ve Diğer Hizmetlerimizi Keşfetmek İçin Bizimle İletişime geçebilirsiniz.